Hatice Özbay 33 Takipçi | 294 Takip
Kategorilerim

Okumak İstediklerim

deneme

Röportajlarım

Haber

Şiir

Ünlüler

Makale

Diğer İçeriklerim (62)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (33)

Hatice Özbay, Defne Joy Foster röportajı

2013-02-01 11:51:00

2 Şubat 2011 yılında hayat gözlerini yuman Defne Joy Foster ile 2009 yılının Nisan ayında röportaj yaptım.  

Bu linklerden bir kısmını izleyebilecek bir kısmını da okuyabilecekisiniz. 

 

Ben rest çekince şak diye evlendik

Evlendiğinden haberimiz olmadı, duyduk ki hamileymişsin!
- Öyle... Çok magazinel bir insan olmadığım için nikahtan da habersizsiniz. Assos’ta açtığımız otelimizle geçen yaz birçok dergide haber olduk, ama evliliğimizi herkes duysun, öğrensin gibi bir maksadımız hiç yoktu . Düğün de yapmadık ki zaten... 

Düğün yapmayı istemediniz mi?
- Bunu düşünecek zamanımız olmadı. Çok ani bir kararla, apar topar evlendik çünkü... Evleneceğimizden bizim bile haberimiz yoktu! Yaz sonunda düğün yaparız diye düşünüyorduk başlarda, ama sonra o da kaldı. 

Nasıl yani? Ne zaman evlenmeye karar verdiniz de apar topar nikah masasına oturdunuz?
- Karar vermedik işte, öyle aniden oldu. Demek istediğim bu... Biz evlenmeyi konuşuyorduk ama ikimiz de evlilikten korkuyorduk. Ben bir rest çeker gibi yaptım, “Neden beni almıyorsun?” filan dedim, sinirlenir gibi oldum. O da “Restini gördüm” dedi ve şak diye evlendik! 

Peki nikahta ne giydin? Konuklarınız kimlerdi?
- Beyaz ketenden uzun bir elbise giydim. Topu topu beş kişiydik nikahta... Behramkale’deki köyün muhtarı, iki şahidimiz ve annem... Sonra davullu zurnalı bir düğün yaparız dedik ama olmadı dediğim gibi... 

Doğum ne zaman? Hamileliği nasıl geçiriyorsun?
- Doğum haziran ayında olacak. Hamilelik de gayet güzel geçiyor... Esasında anlık görüntülerde neşeliyim. Ama güne yayacak olursanız sırtım ve belim ağrıyor, kesinlikle uzanmam gerekiyor. Mesela buraya geldik, çekim yaptık ya, benim eve gidip kesinlikle uzanmam gerek. Neden sırtım ağrıyor diyordum, şimdi çekilen resimlere bakıyorum, kocaman olmuş karnım. Öne doğru gittiği için karnım, sırtta ağrı yapıyor. 

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=11507049

 

Hatice Özbay

 

0
0
0
Yorum Yaz